نتایج جستجو برای عبارت :

‌و بار می برند کماکان الاغ ها

روزی الاغ هنگام علف خوردن ،‌کم کم از مزرعه دور شد . ناگهان گرگ گرسنه ای جلوی او پرید

الاغ خیلی ترسید.

ولی فکر کرد که باید حقه ای به گرگ بزند وگرنه گرگه اونو یک لقمه می کنه ، برای همین لنگان

لنگان راه رفت و یکی از پاهای عقب خود را روی زمین کشید .

الاغ ناله کنان گفت : ای گرگ در پای من تیغ رفته است ، از تو خواهش می کنم که قبل از

خوردنم این تیغ را از پای من در بیاوری .

گرگه با تعجب پرسید : برای چه باید اینکار را بکنم من که می خواهم تو را بخورم .

کشاورزی الاغ پیری داشت که یک روز اتفاقی به درون یک چاه بدون آب افتاد. کشاورز هر چه سعی کرد نتوانست الاغ را از درون چاه بیرون بیاورد.پس برای اینکه حیوان بیچاره زیاد زجر نکشد، کشاورز و مردم روستا تصمیم گرفتند چاه را با خاک پر کنند تا الاغ زودتر بمیرد و مرگ تدریجی او باعث عذابش نشود.مردم با سطل روی سر الاغ خاک می ریختند اما الاغ هر بار خاک های روی بدنش را می تکاند و زیر پایش می ریخت و وقتی خاک زیر پایش بالا می آمد، سعی می کرد روی خاک ها بایستد.روستا
کشاورزی الاغ پیری داشت که یک روز اتفاقی به درون یک چاه بدون آب افتاد. کشاورز هر چه سعی کرد نتوانست الاغ را از درون چاه بیرون بیاورد. پس برای اینکه حیوان بیچاره زیاد زجر نکشد، کشاورز و مردم روستا تصمیم گرفتند چاه را با خاک پر کنند تا الاغ زودتر بمیرد و مرگ تدریجی او باعث عذابش نشود. مردم با سطل روی سر الاغ خاک می ریختند اما الاغ هر بار خاک های روی بدنش را می تکاند و زیر پایش می ریخت و وقتی خاک زیر پایش بالا می آمد، سعی می کرد روی خاک ها بایستد. روس
می‌دانید الاغ چیست؟ آیا الاغ دیده اید؟
اگر پاسخ شما منفی است این روزها حتما سری به حوالی میدان فردوسی بزنید تا با این موجودات آشنا شوید
همان ها که با یک شایعه برای خرید ارز 18 هزار تومانی صف می‌کشند و حرص می‌زنند و با خبری دیگر امروز و فردا در همان میدان با التماس دلارهای خود را حاضرند زیر قیمت هم که شده اب کنند تا ضرر بیشتر نکنند!
اینها همان درازگوشان دوپایی هستند که اشتباهی انسان دنیا آمده اند
با اینکه الاغ را نماد کم عقلی میدانیم اما حقیقت این است که این حیوان به آن اندازه ای که انتظار میرود کم عقل نیست. در ادامه چند حقیقت جالب را در مورد الاغ ها یادآور میشویم تا با این حیوان بی آزار بیشتر آشنا شوید. الاغ ها حافظه خوبی دارند: اگر با یک الاغ در رقابت حافظه شرکت کنید احتمالا بازنده شمایید. این موجودات میتوانند مکان هایی که در آنها بوده اند را به یاد بیاورند و الاغ های دیگری که حتی ۲۵ سال پیش دیده اند را شناسایی کنند.
بسیار محتاط هستند:
روزی روزگاری در دهکده ای کوچک، آسیابانی بود که الاغی داشت. سالها الاغ برای آسیابان کار کرده بود و بارهای سنگین را از اینجا به آنجا برده بود. ولی حالا پیر شده و نمی توانست بار بکشد. روزی از روزها آسیابان الاغ را از خانه اش بیرون کرد و گفت: برو هر جا که دلت می خواهد. من دیگر علف مفت به تو نمی دهم.
ادامه مطلب
دستت را روی کافکا میکشی، اشک هایت حیران مانده اند که روی دردهای کدام یک ببارند، یک طرف کاغذهای مچاله ‌شده و دفترخاطرات لخت، طرف دیگر تکه های ورق های سیاه.
‌دستت روی کافکا خشک شده. این یکی را خیلی دوست داشتی. این را نگو! ببین! آن را بالاتر را کامو چسبانده ای. من هم نمی‌دانم  کی اشک هایت می ریزد، اما جایی بین صدای فرهاد و فرخزاد  سیاهی روی صورت کافکا پخش می شود.
آنقدر می مانی تا مطمئن شوی که نور رفته است و برای کسی می نویسی
 " کاش آن روز از پل پایی
به نقل از بی بی سی، مقام‌های دولتی ولایت غور در مرکز افغانستان می‌گویند که گروه طالبان چهار الاغ را در ولسوالی چهارسده این ولایت تیرباران کرده‌اند.
عبدالحی خطیبی، سخنگوی والی غور به بی‌بی‌سی گفت مالک این الاغ‌ها یک زن بوده که هنگام انتقال مواد غذایی از منطقه منگ ولسوالی چهارسده این ولایت به منطقه‌ای تحت تسلط طالبان با افراد گروه طالبان روبه‌رو شده است.
او گفت طالبان پس از تیرباران الاغ‌ها این زن و دو کودکش را با خود بردند.  
خطیبی اف
الاغ کشاورز
روزی الاغ یک کشاورز به درون چاه افتاد و ساعتها گریه کرد. کشاورز تصمیم گرفت فکری به حال ماجرا کند. سرانجام به این فکر افتاد که چون الاغ پیر است بهتر است چاه را بپوشاند. الاغ ارزش بیرون آوردن از چاه را ندارد. چند تن از همسایگانش را صدا کرد تا با بیل خاکها را داخل چاه بریزند. الاغ که این را فهمید شروع به زاری کرد. اما چیزی نگذشت که ساکت شد.
بعد از مقداری خاک پاشیدن کشاورز به درون چاه نگاه کرد و از چیزی که میدید متعجب میشد. با هر بیل خاکی ک
اگر می‌خواین دقیقا بدونین که چه قدر طول می‌کشه تا برای کسی، دیگه دل‌تنگ نباشید میتونم بهتون بگم بیشتر از 12سال و 20 روز!!
+ بخونید.

پ. ن: عنوان مصرع اول شعری از کاظم بهمنی
کوچه مهر، سر نبش، کماکان باران/دیدن حجله من اول آبان سخت است.
اگر می‌خواین دقیقا بدونین که چه قدر طول می‌کشه تا برای کسی، دیگه دل‌تنگ نباشید میتونم بهتون بگم بیشتر از 12سال و 20 روز!!
+ بخونید.

پ. ن: عنوان مصرع اول شعری از کاظم بهمنی
کوچه مهر، سر نبش، کماکان باران/دیدن حجله من اول آبان سخت است.
الاغ زیبا تکانی به خودش داد و بارش را جابجا کرد. او از سنگینی بار لذت می برد. یک بار رنگارنگ سنگین. با خودش فکر می کرد که چه قدر خوشبخت است. چقدر می فهمد. با آنکه راه رفتن چندان هم برایش آسان نبود اما با غرور و تبختر قدم بر می داشت و خیابانهای شهر  را می پیمود. در اینحال ناگهان تصویر خود را درون ویترین یک مغازه دید. کمی به عقب رفت. دوباره جلو آمد. گردنش را کج گرفت. یالهای کوتاه و زبرش را جنباند و تیپ و قواره اش را در دل ستود. در این حال یادش به قصه کود

فروش ویژه الاغ به مناسبت عید قربان تا غدیر بصورت اقساطى شروع شد:
به علت بالا رفتن قیمت لگن های ایرانی چون پراید و پژو، سقوط هواپیماهای فرسوده ، آتیش سوزی کشتی، برخورد قطارها و گرانی بنزین و ناامنی خودروهای داخلی 
 فروش ویژه الاغ  شروع شد:
مدل 97 تیپ قاطر ،گردن هیدرولیک، نعل اسپورت     شاسى بلند، داراى کارت یونجه،پالان چرمى با بوق عرعربلبلى،
ا.               \\ ا          | //_  \\  |ا     _|   |__ \\     |ا    \\’’ـ’ | / /|\"\" ’ـ”’’)ا   ( | \\’””/ / \"\"’/  \\
رفتم قیمت الاغ رو چک کردم. نهایتش میشه 3 میلیون. حساب کردم اگه دوتا بگیرم، یه گاری چوبی هم سفارش بدم و الاغ ها رو ببندم بهش، کلش میشه ده میلیون. دوتا اسپیکر بلوتوثی هم بگیرم که سیستم صوتی اش به راه باشه.
جای ارابه مرگ، ارابه واقعی سوار میشم. کی گفته بازگشت به عقب خوب نیست؟ گاهی لازمه.
تازه مزیت هم داره. همه به دیوونگی ات احترام میذارن و راه رو برات باز میکنن تا رد بشی. 
سوپرطلا
اکبر کاراته از تو خرابه‌های آبادان یه الاغ پیدا کرده بود؛ اسمش رو هم گذاشته بود: «سوپرطلا»! الاغ همیشه‌ی خدا مریض بود و آب بینیش چند سانت آویزون. یه روز که اکبر کاراته برای بچه‌ها سطل‌‌سطل شربت می‌برد، الاغه سرشو کرده بود توی سطل شربت و نصف شربتا رو خورده بود. حالا اکبر کاراته هی شربتا رو لیوان می‌کرد و می‌داد بچه‌ها و می‌گفت: بخورید که شفاست. کم‌کم بچه‌ها به اکبر کاراته شک کردند و فهمیدند که الاغِ اکبر کاراته سرشو کرده داخل سط
در ایام قدیم وقتی با الاغ بار می‌کشیدن
اول بار را می گذاشتن و بعد هم سر بار را
و بعد سر بار را ذره ذره آنقدر بر بار اصلی میچیدن
تا آنجا که الاغ زیر بار بادی در میکرد
و یا پاهایش به لرزیدن می افتاد.
این علایم ظاهریِ الاغ به انها میفهماند که
بار خر کافیست یا نه...
امروزه اما مردم زیر هر فشاری که باشد
نه بادی در می دهند و نه لرزشی بر اندامشان می افتد
این بی علایمی دولتمردان بیچاره را سرگردان می کند
کِه بدانند آیا این فشارها کافیست یا که هنوز کم است
ملا نصرالدین کمونیست شده بود. از او پرسیدند: ملا می دونى کمونیسم یعنى چه؟ گفت: می دانم. گفتند: می دانى اگر دو تا اتومبیل داشته باشى و یکى دیگر اتومبیل نداشته باشد ناچار خواهى بود یکى از آن دو را بدهى !؟ گفت: بله کاملاً حاضرم همین حالا این کار رابکنم. گفتند: میدانى اگر دو تا الاغ داشته باشى، باید یکى را بدهى به کسى که الاغ ندارد! گفت: نه! با این مخالفم! این کار را نمى توانم انجام دهم. گفتند: چرا این که همان منطق است و همان نتیجه؟ گفت: نه این همان نیست.
الاغ دانستن معاویه توسط ابن عباس
طحاوی از علمای بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
١٧١٩ - أَنَّ أَبَا غَسَّانَ مَالِكَ بْنَ یَحْیَى الْهَمْدَانِیَّ حَدَّثَنَا قَالَ: ثنا عَبْدُ الْوَهَّابِ بْنُ عَطَاءٍ، قَالَ: أنا عِمْرَانُ بْنُ حُدَیْرٍ، عَنْ عِكْرِمَةَ أَنَّهُ قَالَ: كُنْتُ مَعَ ابْنِ عَبَّاسٍ عِنْدَ مُعَاوِیَةَ نَتَحَدَّثُ حَتَّى ذَهَبَ هَزِیعٌ مِنَ اللَّیْلِ، فَقَامَ مُعَاوِیَةُ، فَرَكَعَ رَكْعَةً وَاحِدَةً، فَقَالَ ابْنُ عَبَّاسٍ
⚪️تولدِّ کرّه الاغ کوچولو⚪️یکی بود یکی نبود
 ننه گلاب و بابا حیدر پیرزن و پیرمرد مهربان و زحمتکشی بودند که یک مزرعه و دوتا الاغ داشتند. اسم یکی از الاغها خاکستری و اسم دیگری گوش بلند بود. الاغها برای ننه گلاب و باباحیدر کار می کردند و بار می بردند و گاهی هم  به آنها سواری می دادند.
توی مزرعه یک گاو شیرده هم بود که گوساله ی قشنگی داشت. اسم گاو خال خالی و اسم گوساله اش چشم سیاه بود. ننه گلاب و بابا حیدر یک مرغدانی پر از مرغ و خروس داشتند ومرغها ه
غذاهای چینی همه جهان را تسخیر کرده‌اند. برخی از غذاهای سرزمین آفتاب با ذائقه ایرانی هم همخوانی دارد. در کشورهای غربی نیز هر روز بر شمار رستوران‌های چینی افزوده می‌شود و مالکان این رستوران‌ها امیدوارند بتوانند بازار شکم‌گردی جهان را قبضه کنند.در ادامه با عبیاتی همراه باشید.
اما چینی‌ها غذای جدیدی به منوی خود اضافه کرده‌اند که شنیدنش هم خوشایند نیست چه برسد به چشیدنش: برگر گوشت الاغ!در پکن، پایتخت کشور چین برگر گوشت الاغ یکی از مرسوم‌ت
استاد دانشگاهم می‌گفت: 
در حال رانندگی بودم و حواسم پرت بود. یه دفعه یک ماشین با سرعت از کنارم رد شد و با بوق ممتد داد زد و گفت: هی الاغ حواست کجاست؟! 
همانطور با سرعت رفت و پشت چراغ قرمز ایستاد. چون خیابان خلوت بود منم رفتم کنارش ایستادم. شیشه‌های هر دوتامون پائین بود. یواشکی از کنار چشمش به من نگاه می‌کرد. منم مستقیم بهش نگاه می‌کردم. 
ادامه مطلب
پدرم از اینکه عصبانی بشوم بیزار است. از ابتدای زندگی هم آرام و سربه زیر بوده است.
امروز با اشمئزازی که هرگز در او ندیده بودم گفت:"انقدر کم تحمل نباش جوان. هر وقت گله داشتی، هر وقت از وضعیتت راضی نبودی، فکر کن دور از جانت خدا تو را الاغ خلق میکرد و هزار آدم بی سر و پا سوارت میشدند! فکر کن موجودی بدشانس و بی زبان بودی که عقاب تا آسمان میبردت و رهایت میکرد تا زمین بخوری و تلف شوی و ارتجالا یک لقمه چربت کند! یا فکر کن مورچه نیم قدی بودی که یک آدم نه تن
اواسط تابستان با گرم تر شدن هوا موقع برداشت گندم و جو بود . من دروی گندم با داس را اصلا دوست نداشتم چرا که کاری بسی سخت و ملال آوری  بود .
بارها با داس انگشتان خود را می بریدم . گاهی به حالت ایستاده و بیشتر نشسته مسیر طولانی را پشت سر می گذاشتم  . بعد مدتی جهت رفع خستگی که کمر خود را راست میکردم  با وزش بادی ملایم به پشتم که حسابی عرق کرده بود احساس درد و سرما می کردم  برای همین به بهانه های مختلف از زیر کار در می رفتم ودر کنار زمینی که از برآمد
جلسه 36 :‌ URL
ادامه نهمین علت مستقیم بیماری: ژن (اِرق)
سومین علت جهش ژن، گناه است.
روایت: مومنین باید به کمک هم بشتابند و به کمک هم بیایند و در صورتی که یکی از مومنین بیمار شود و ژن جهش پیدا کند دیگران هم بی‌خوابی می‌کشند.
در میگرن: یک رَگ در سر میزند و این سبب ابتلا به سردردر و همان میگرن می‌شود.
روایت: مومن مومن نیست مگر اینکه برای مومن دیگر همانند بدن باشد بگونه ایکه اگر مشکلی در او پیش بیاید انگار در او پیش آمده است
ژن در کل بدن هست و در هر سلول
خواص عنبر نسارا برای رفع عفونت و میکروب
عنبر نسارا، پشگل الاغ ماده (ماچه الاغ) است که در بهار جمع آوری می شود و در طب سنتی ارزش فراوانی برای درمان بیماری ها دارد. این ماده به ظاهر بی ارزش خواص مشمئز کننده داروی عجیبی برای درمان بسیاری از بیماری ها است. در این بخش از سلامت نمناک شما با عنبر نسارا و خواص آن و تمامی مواردی که در زمان استفاده از آن باید رعایت شود ،آشنا خواهیم کرد.

ادامه مطلب
اکسیر جوانی

یکی از نوشیدنی های طبیعی و قدیمی برای جوان سازی و حفظ زیبایی پوست شیر الاغ است که علاوه بر جوان سازی پوست به کاهش بروز بیماری ها در بدن انسان کمک می کند و از این ماده برای تهیه لوازم آرایشی و بهداشتی نیز استفاده می شود.
در برخی از مراکز مراقبتهای پوست و زیبایی وان هایی پر از شیر الاغ وجود دارد که برای جوانسازی پوست از آن استفاده میشود. اما استفاده از شیر الاغ موضوع جدیدی نیست و پیشینه طولانی در تاریخ دارد. استفاده از شیر الاغ بر
    حقیقت
روزی کسی نزد ملا نصرالدین آمد و از او درخواست کرد تا الاغش را برای ساعتی به او بدهد. ملا نصرالدین که نمی خواست الاغش را قرض دهد، گفت: "الاغ اینجا نیست، پسرم آن را به صحرا برده است." در همین لحظه صدای عرعر الاغ بلند شد! مرد همسایه گفت: "تو که گفتی الاغ در صحرا است، پس این چه کسی است عرعر میکند؟" ملا نصرالدین با عصبانیت گفت: " عجب آدمی هستی. حرف پیرمردی مثل من را قبول نداری، اما عرعر کردن یک الاغ بی شعور را باور می کنی؟!"
نتیجه اخلاقی:
بالات
ثبت برند تضمینی

برای ثبت برند خود حتما به مراجع معتبر بروید و درخواست خود را ارائه نمائید  ثبت برند موضوعی مهم و حساس است که به هر مجموعه ای نمی توان اعتماد کرد
و با وجود کلاهبرداری های جدید از برند ها حتما برند خود را به صورت تضمینی ثبت کنید

ثبت شرکت تضمینی

هلدینگ ملاصدرا می تواند این تضمین را به شما بدهد که با خیال راحت برند خور را ثبت کنید

برای دریافت مشاوره رایگان به کارشناسان مجرب ما در ملاصدرا تماس بگیرید
021-41174

امروز یه روز تعطیلی بود که من باز دانشکده بودم !
راستش تصمیم گرفتم کمتر از اینی که الان هست برونگرا باشم!انقد همه چیزمو به همه نگم!
شاید باید کمتر حرف بزنم اصن!نمیدونم
اروز مثل هر روز بحث رفتن خیلی عمیق بود تو دانشگاه!
مهرزاد بهم میگفت زبان بخون و پشت گوش ننداز!ولی من امروزم کماکان نخوندم!
این همه ساعت رو کتاب بودم فقد تونستم تا اونجا که استاد درس داده کتابو بخونم و دو تا سوال حل کنم!فقط دو تا دونه!خیلی زمان میذارم رو سوالا و واقعا این درست نیست!
اگر جزو آن دسته از آدماهایی هستید که برای کسب و کار خود نیاز به تبلیغ دارید، بدون شک لایت باکس و طراحی لایت باکس یکی از بهترین روش ها برای بهتر دیده شدن است . کماکان که تمام شرکت های بزرگ تبلیغاتی اهمیت ویژه ای به مشتریان خود در زمینه نصب و اجرای لایت باکس برای برند یا شرکت و کسب خود میکنند.
استفاده در معابرعمومی جهت تاثیر گذاری در ذهن مخاطبین فراوان و خاص.
استفاده در آفیس های اداری و تجاری در جهت تاثیر گذاری در ذهن ارباب رجوع.
استفاده در فضاها
اگر جزو آن دسته از آدماهایی هستید که برای کسب و کار خود نیاز به تبلیغ دارید، بدون شک لایت باکس و طراحی لایت باکس یکی از بهترین روش ها برای بهتر دیده شدن است . کماکان که تمام شرکت های بزرگ تبلیغاتی اهمیت ویژه ای به مشتریان خود در زمینه نصب و اجرای لایت باکس برای برند یا شرکت و کسب خود میکنند.
استفاده در فضاها
استفاده در فضاها
مولانا در مثنوی داستان شیخی را تعریف می کند که در تاریکی دم صبح افسار الاغش را جلو حمام به مردی که چهره اش نمایان نبود سپرد و به حمام رفت، وقتی برگشت دید که افسار الاغش در دست دزد معروف ده است و شروع کرد به داد و بیداد. دزد گفت چرا داد و بیداد می کنی؟
شیخ گفت ای دزد نابه کار افسار الاغ من در دست تو چه می کند؟
دزد گفت تو خود در تاریکی الاغت را به من سپردی. تازه مرا از کارم باز داشتی و حالا داد و بیداد هم می کنی.
شیخ پرسید: پس چرا الاغ را ندزدیدی؟
دزد گ
فواید روغن الاغ به چه صورت است ؟
اگر بخواهیم فقط به فواید این روغن بپردازیم بدون قلو و گزافه گویی ، روغن الاغ تمامی فواید زیر را داراست :
۱- از بین بردن درد های سیاتیکی
۲- آماده سازی بستر پوست برای آب رسانی
۳- به جهت حضور ویالین میتواند برای ضخم های سوختگی قدیمی که اسکار از خود برجای گذاشته است بسیار مفید باشد .
۴- این روغن میتواند بهبود دهنده درد های مفصلی باشد
۵- از دیگر فواید بی نظیر روغن الاغ میتوان به بهبودی فرد مبتلا به آرتروز در مدت زمان بس
وقتی که شما ( هویت ) برند تلگرام، نایک و حتی رستوران‌های معروف را در سطح شهر یا مکان‌های دیگر مشاهده می‌کنید، بلافاصله تصویری از آن شرکت و یا محصولی که ارائه می‌دهد در ذهن شما ایجاد می‌شود. این پیوند مستقیم که در ذهن شما ایجاد می‌شود، مدرک زنده‌ای از قدرت برند است.

این شرکت‌ها هویت خود را با یک برند ایجاد کرده‌اند و آن‌ها توانسته‌اند به هدف خود در این زمینه دست یابند. شما با برند هر شرکت می‌توانید درست مثل یکی از بستگان، آن را تشخیص ده
روزی
ملانصرالدین خطایی مرتکب می‌شود و او را نزد حاکم می برند تا مجازات را
تعیین کند. حاکم برایش حکم مرگ صادر می‌کند اما مقداری رافت به خرج می‌دهد و به وی می‌گوید اگر بتوانی ظرف سه سال به خرت سواد خواندن و نوشتن
بیاموزی از مجازاتت درمی‌گذرم. ملانصرالدین هم قبول می‌کند و ماموران
حاکم رهایش می کنند!!!!!   عده ای به ملا می‌گویند مرد حسابی آخر تو چگونه
میتوانی به یک الاغ خواندن و نوشتن یاد بدهی؟ ملانصرالدین می‌گوید:
انشاءالله در این سه س
فروش نام تجاری آماده "توژال "
نان حجیم ، نان لقمه ، انواع نان لوله ای ، باگت ، ساندویچی و ...در صورت تمایل با 01732324349 یا 09112778009 مهندس قاسمی تماس بگیرید
برند توژال یک برند تک سیلابی با آوای زیبا و با معنی "سطح نازکی از برف" است .
این برند در استان گلستان و شهرستان گرگان در حال کار بوده که درحال حاظر واگذار میشود .
این فرصت رو از دست ندین
یک برند آماده برای اشتغال زایی
این برند دارای دامنه ثبت شده برای وب سایت هست : Tozhalbakery.ir  هم چنین دارای اکانت اینستا

نویسنده و محقق : اشکان ارشادی از کرمانشاه 
رادیوی آقام روشنه و صبحها اذان گوش می‌کنم، برنامه‌های « قند پارسی » ، تقویم تاریخ ، و... گوش می‌کنم. بخصوص اخبار گوش میدم.  اینقدر که از گوش کردن رادیو لذت می برم که حد نداره. 
« قند پارسی » جدیدا خیلی بی نمک و بی مزه شده و اصلا حکایاتش معنی نداره!!! اینقدر حکایتهاش بی معنیه که در ذهن نمیمانه!!! از آقا می پرسم : دقیقا چه گفت ؟؟ چه شد ؟؟ که آقام هم میگه : ای آقا ، تو با این ذهن فوق‌العاده قویت!! بیاد نماند و
به علت بالا رفتن قیمت لگن های ایرانی چون پراید و پژو، سقوط هواپیماهای فرسوده ، آتیش سوزی کشتی، برخورد قطارها و گرانی بنزین و ناامنی خودروهای داخلی 
 فروش ویژه الاغ  شروع شد:
مدل 97 تیپ قاطر ،گردن هیدرولیک، نعل اسپورت     شاسى بلند، داراى کارت یونجه،پالان چرمى با بوق عرعربلبلى
روزی فیل با سرعت از جنگل می گریخت!
دلیلش را پرسیدند گفت: شیر دستور داده تا گردن همه زرافه ها را بزنند!
گفتند: تو را چه به زرافه؟! تو که فیل هستی پس چرا نگرانی؟!
گفت: بله من میدانم که فیل هستم؛ اما جناب شیر، الاغ را به پیگیری این دستور مأموریت داده!!
وقتی مأموریت مهم را بر دوش افراد بیسواد و نادان میگذارند، نتیجه فاجعه بار خواهد بود!
تابستان سال 1389 بود. در حال رانندگی بودم حواسم نبود. یه دفعه یک ماشین با سرعت از کنارم رد شد و با بوق ممتد داد زد و گفت هی الاغ حواست کجاست. همانطور با سرعت رفت پشت چراغ قرمز ایستاد. چون خیابان خلوت بود منم رفتم کنارش ایستادم. شیشه‌های هر دو تامون پائین بود. یواشکی از کنار چشماش به من نگاه میکرد. منم مستقیم بهش نگاه میکردم. گفتم، آقا میدونستی الاغ ماده هست و خرها، نر هستند. تو باید به من میگفتی خر.
دوم اینکه اگه من الاغم، حتما تو هم حضرت سلیمان هست
بسم الله الرحمن الرحیم

صفحه اینستاگرامی موسسه مطالعات تاریخ معاصرایران نوشت:
این الاغ‌ها به چه دردی می‌خورند؟!
یکشنبه، 4 اسفند 1353 «شرفیابی. وقتی وارد شدم، دیدم شاه انگشتان شستش را دور هم می‌چرخاند،‌ و پاهایش را روی میز گذاشته ـ که علامت این است که غرق در تفکر است. در گذشته عادت داشت وقتی در فکر بود با موهایش ور برود،‌ اما با افزایش قدرتش علائم ظاهری تفکر را هم تغییر داده است. مدتی گذشت تا متوجه حضور من شد.
پیشنهاد کردم که در مسافرت به الج
مشاور برند

علی خویه
مشاور برند با 18 سال تجربه ی اجرایی موفقنویسنده ی کتاب مرجع ” مدیریت برند”مشاور برند و بازاریابیساخت ، توسعه و تقویت برندمجری و مشاور طرح های مهندسی فروشهمکاری با بیش از صدها برند مطرح در زمینه ی توسعه و تقویت سیستم فروشارائه ی راهکارهای عملی و مشاور اثر بخش در زمینه بازاریابی و فروش و توسعه ی برند

دانستنی های برندینگ و برندسازی
برند های کاغذ دیواری

برند های مختلفی در بازار موجود است که قدرت انتخاب را برای خریدار چند برابر می کند. بهترین برند کاغذ دیواری به ترتیب کشور تولید کنندشان به کاغذ دیواری ایرانی (دکوراتیو)، کره ای (آرت دکو، آرت نوا) ، ایتالیایی (نپولیس)، آلمانی (بلو)، چینی (روما، گلوریا)، تایلندی (دیور) از بهترین برند کاغذ دیواری خارجی می توان دسته بندی کرد. همان طور که اشاره شد .
بهترین مارک کاغذ دیواری ایرانی برند دکوراتیو است که نسبت به سایر کاغذ دیواری های
 سلام امروز می خوام در مورد خلط ها  باهاتون صحبت کنم ما ۴ تا خلط داریم در طبیعت , اولین خلط دم(گرم و تر) هست و نماد آن در طبیعت هوا است دومین  خلط صفرا (گرم و خشک)می باشد و نماد آن در طبیعت   آتش است. بعد از آن خلط سودا(سردوخشک) را داریم که نماد آن در طبیعت خاک است و دیگری خلط بلغم(سردوتر) است که نماد آن آب  می باشد یعنی هر چیزی که در اطراف تان می بینید دارای مزاج است مثلاً سیمان گچ و آهنی که در ساختن خانه استفاده شده است خوراک و غذایی که میخوریم جنس
ثبت برند ، هرکدام از انواع شرکت ها ، مراحل ثبت تقریباً یکسانی دارند؛ هر چند در ثبت انواع مختلف شرکت، ارائه مدارک و مراحل ثبت، ممکن است تغییراتی جزیی را به همراه داشته باشد. بعد از ثبت شرکت، مهم ترین و اساسی ترین گام برای آن ، ثبت برند است. برند یا گرید ، علامت ،  نشانه و شناسه یک شرکت می باشد. شرکت ها با برند شناخته می شوند. ثبت برند نیز دارای مراحلی خاص می باشد؛ زیرا انتخاب یک برند ، برای یک شرکت به سبب تعدد شرکت ها، مشکل بوده و طبیعتأ برای طی نم
. .:
نسل سوخته !!!کماکان درحال سوختن...
اینک که  به لطف خداوند یکتا سی و پنج سال از تیک تیک ثانیه های عمرمان را به گورستان گذر زمان تقدیم کرده ایم .
لباسی از خاطرات تلخ و شیرین تن رنجورمان را آذین کرده است...
قیل و قال کودکی،بازی در پس کوچه های محل ،آرزوهای بزرگ و کوچک...
همه یا میخواستیم خلبان بشیم یا معلم!
اولین روز تولدمان را باصدای ترکیدن موشک و روشن شدن شعله انفجار جشن گرفته اند((خاطرات مادرانه))
سالهای کودکی یا در کوه پایه ها و پناهگاهها  به سر م
برند یا نام تجاری ثبت برند همان نشان و علامتی است که به صورت فارسی یا لاتین در فعالیت های اقتصادی شرکت استفاده می شود

برند به انگلیسی با عنوان قانونی نشان تجاریثبت برند یک طرح ،نماد ،عبارت،نام و … است
که ارائه دهنده خدمات با فروش محصول خاصی استثبت برند که به وسیله آن از سایر محصولات مشابه متمایز می شود.
نشان تجاری یا برند همان چیزی است که مخاطب ثبت برند  ،صفات و ویژگی های آن را با دیدن ،شنیدن ،حس کردن و……… به صورت ذهنی ،دیداری و یا شنیدا
برند چیست؟
برند یعنی یک نام، عبارت، نشانه یا علامت یا ترکیبی از اینها که با هدف متمایز کردن یک کالا یا خدمت از سایر کالاها و خدمات یک فروشنده یا برای ایجاد تمایز میان کالا و خدمت یک فروشنده با کالا و خدمات سایر فروشندگان به کار گرفته شود .
برند مجموعه گره‌های ذهنی یا تداعیات کارکردی، احساسی، عقلی و مزیت‌هایی است که ذهن بازار هدف را اشغال نموده‌است. تداعی معانی پیوند دادن تصاویر و نشانه‌ها با برند یا مزایا و فواید یک برند است. این مزایا یا ف
فقهاء قاعده ای دارند به نام «اصالة الحل» ، یعنی همه چیز حلال است مگر اینکه حرمتش ثابت شود. بسیاری از فقها برای اثبات مطلوبشان به آیه ی ! «احلّ لکم ما فی الارض جمیعاً» استناد می کنند. اما چنین آیه ای در قرآن وجود ندارد !!!
مثلا فقیه نامدار ، آغا ضیاء الدین عراقی در کتاب (نهایة الافکار) می نویسد : «زمانی که بین دو روایت تعارض از نوع تباین کلی باشد مثلا روایتی گوشت الاغ را حلال و روایتی دیگر گوشت الاغ را حرام بداند ، روایتی که گوشت الاغ را حلال می دان
جالبه که همون روزی که من داشتم به آخرین پیامم نگاه می‌کردم پی‌ام بده هنوزم نمیخوای حرف بزنی؟و جالب‌تر اینکه واقعا برام فرقی نداشت. جالب بود که اون اعتماد به نفسی که قبلا برام جذاب بود الان روی اعصابم بود. فروتن بودن چیزی ازتون کم نمیکنه بچه‌ها.فروتن و متواضع باشیم.پیمان پیمان، فروتن باش الاغ.
استعلام برند 
برای شروع تولید یک محصول یا ارائه یک خدمت همانطور که می دانید نیاز به ثبت برند و قبل از آن استعلام برند های ثبت شده دارید. ثبت برند راهی است که دیگران از نام محصول و اعتبار شما نتوانند استفاده نمایند. شما همچنین می توانید در بخش جستجوی برند سایت اداره مالکیت معنوی شخصا اقدام نمایید. اما داشتن تخصص در بخش جستجوی برند الزامی است، چرا که ممکن است در ابتدای استعلام شما تشابه هات تخصصی را نتوانید تشخیص دهید. به عنوان مثال حتی واج آر
تاکنون دقت کرده اید که برندها هم مانند انسان ها متولد می شوند ، پرورش پیدا می کنند، اوج می گیرند، سقوط می کنند و در نهایت می میرند و فراموش می شوند . بنابراین میتوان برای برند ها نیز شخصیت تعریف کرد. یک شخصیت رفتاری و قابل تکامل یافتن درست مثل انسان ها، این همان چیزی است که باعث ارتباط گرفتن مخاطبان و مشتریان با برندها میشود و از آن می توان برای رونق کسب و کار بهره جست،
در واقع یکی از مهمترین فاکتورها در شکل گیری یک برند موفق، شخصیت سازی برای
دلم برای نوشتن، خواندن و خوانده شدن تنگ شده انگار!
پ.ن.۱ دلم برگشتن و از نو شروع کردن می خواد، ولی چون منتظر شروعی متفاوت هستم؛ این امر کماکان به پشت ِ گوش ِ مبارک  انداخته میشه، جوری که شاید هیچ وقت برگشتنی در کار نباشه! 
پ.ن.۲ امتحان پست قبل که اونطور مسرورانه در موردش نوشته بودم؟ یک سوال داشت، اون رو هم اشتباه جواب دادم!! :/ :))
برند ثبت شده چه مدت اعتبار قانونی دارد؟
بعد از ارائه ی اظهارنامه برای ثبت برند ،
برند یا علامت تجاری شما از همان تاریخ تا 10 سال اعتبار خواهد داشت.صاحب
برند میتواند با پرداخت مبلغ مشخصی این اعتبار را بصورت دوره های متوالی 10
ساله تمدید کند.اگرپس از پایان زمان اعتبار نسبت به تمدید برندتان اقدام
نکنید به شما یک ارفاق 6 ماه میشود که باید در این مدت هم هزینه ی تاخیرتان
را پرداخت کنید و هم برندتان را اعتبار ببخشید.
برترین برند املاک صنعتی
احتمالا عامیانه‌ ترین و دم دست‌ ترین تعریف ممکن برای واژه «برند» این است «نامی که مستقیما دلیل فروش کالاها یا استفاده از خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرد».
مشخص است که برند فقط یک نام نیست بلکه بک نشانه یا سمبل یا آرم گرافیکی نیز دارد که منحصر به فرد است، بنابراین می‌توان این مفهوم را برای «برند» ارائه داد:«برند نام یا نمادی است که با هدف فروش کالاها یا ارائه خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرد».
اما قطعا اگر اندکی تا
ثبت برند در غرب تهران
می توانید به منظور ثبت برند در غرب تهران به ثبت هما مراجعه نمایید.                                                                                                                                    
برای ثبت برند نمی توان از نام های شناخته شده و معروف استفاده کرد . 
نام برند انتخاب شده نباید 50 درصد مشابه برندهای دیگر باشد .
نمی توان نام مناطق جغرافیایی را برای ثبت برند مورد استفاده قرار داد .
لوگو ارائه ش
خلیفه بهلول را احضار کرد که مرا چندی است فکر خوب کار نمی کند، تدبیر چیست؟
گفت: بهتر است خلیفه طعام ملین تناول کنند، یا شربت انجیر بخورند و اگراین هر دو موثر نیافت، مسهلی قوی نماید تا فکرشان کماکان به کار خود ادامه دهد...!
تهیه کننده: سیدمحمدامین رضوی
شاید فکر کنید که خب، چه اهمیتی داره که اسم برند من چی باشه! ما یک مقاله ی جامع آماده کردیم که بهتون نشون بدیم، برخلاف تصور خیلی ها، برند سازی فوق العاده با اهمیته! بهتون توصیه میکنم برندسازی و راهکارهایی برای انتخاب نام مناسب برای برند و دامنه شما رو حتما مطالعه کنید. امکان جدیدی هم فراهم شده که به انتخاب نام برند متناسب با کار شما کمک میکنهبرندسازی
منظور از ثبت برند و لوگو  چیست؟
در مراحل ثبت برند و لوگو  باید بدانید که برند یا لوگو از نظر لغوی، به معنای گرید، علامت، نشان، عنوان می باشد؛ و از نظر اصطلاح نیز،نام و نشانی اختصاری است که یک شرکت براساس تولید محصول یا ارائه خدمات خود در نظر می گیرد ؛ و با استفاده از آن نام و نشان بتواند معرفی و مطرح گردد.
ثبت برند و لوگو می تواند معرف موضوع فعالیت یک شرکت های تولید و خدماتی در بازار رقابت تجاری و جهانی باشد؛ بنابراین شرکت ها برای اینکه محصول ی
اخذ نمایندگی از معتبرترین برندهای آموزشی کشور
موسسه اندیشه آسیا طرف قرارداد با برند های معتبر آموزشی” افتخار دارد به عنوان یک پل ارتباطی میان شما و برند های معتبر آموزشی عمل نماید و با توجه به میزان سرمایه ، تجربه و امکانات در اختیار شما ، بهترین گزینه را از میان برند های آموزشی موجود به شما ، متقاضی محترم، معرفی نماید و همچنین در اسرع وقت ، اقدام به اخذ نمایندگی برای شما ، از برند های آموزشی مورد نظر شما ، نماید.
ادامه مطلب
موسسه اندیشه آسیا طرف قرارداد با برند های معتبر آموزشی” افتخار دارد به عنوان یک پل ارتباطی میان شما و برند های معتبر آموزشی عمل نماید و با توجه به میزان سرمایه ، تجربه و امکانات در اختیار شما ، بهترین گزینه را از میان برند های آموزشی موجود به شما ، متقاضی محترم، معرفی نماید و همچنین در اسرع وقت ، اقدام به اخذ نمایندگی برای شما ، از برند های آموزشی مورد نظر شما ، نماید.
ادامه مطلب
ادامه مطلب
داستان مشدی حسن و کد خدای زورگو: روزی روزگاری در یکی از روستا ها کدخدای زندگی می کرد که همیشه به مردم زور می گفت و از اون ها سوءاستفاده می کرد و هیچ خدایی رو بنده نبود. از قضا توی این روستا مش حسنی زندگی می کرد که یک باغ سرسبز میوه داشت، اما کد خدای زور گو بخاطر اینکه چاه آب دستش بود، آب باغ مش حسن رو بسته بود. مش حسن برای اینکه راه حلی برای این مشکل پیدا کنه رفت پیش ناخدای باهوشی که توی اون روستا زندگی می کرد و ناخدا گفت بهتره تو باغ خودت چاه بکنی
شبا* که میخوام بخوابم انگار از یه جنگِ طولانیِ از ابتدا محکوم به شکست برگشتم؛
مغبون!
خسته! 
بی سنگر!
زندگی قراره همینجوری روز به روز سختتر شه یا چی؟!
*شب به فاصله‌ی ساعات سه بامداد تا شش صبح اطلاق میشود :|
عنوان:
گفتنی نیست ولی بی تو کماکان در من
نفسی هست دلی هست ولی جانی نیست
محمد عزیزی
ایا میدانید ثبت شرکت  چیست؟
ثبت برند یکی از اقداماتی است که میبایست در هنگام ثبت شرکت انجام بگیرد ،در ادامه این مطلب موسسه ثبت برند کریم خان به توضیح اجمالی در رابطه با مفهوم برند میپردازد،برند یا نام تجاری نامیست که سبب تمایز محصولات و خدمات و ثبت برنداز سایر خدمات و شرکت ها می شود. به طور کلی برند یا نام تجاری به دو صورت لاتین و غیر لاتین در دنیای کسب و کار استفاده می شود.استفاده از برند به معنای استفاده از انحصار یک امتیاز از یک کالا یا خد
برندینگ یا همان برند سازی یکی از مهم‌ترین ابعاد هر کسب‌وکاری، کوچک یا بزرگ، خرده‌فروش یا ‌«بنگاه به بنگاه» (B2B)، است. در بازار رقابتی امروز، استراتژی برند قوی و مؤثر، مزیت عمده‌ای به شمار می‌رود. اما برند سازی واقعا چه معنایی دارد و چگونه بر کسب‌وکار شما اثر می‌گذارد؟به زبان ساده، برندِ شما، اعتبار شما در نزد مشتری است. برند به مشتریان شما می‌گوید که چه انتظاری از محصولات و خدمات شما داشته باشند و اینکه تفاوت آنچه شما ارائه می‌دهید با
نشانه الاغ در گنج یابی و دفینه یابی بیان کننده چیست
نشانه الاغ نمادی مقدس است.در محل یافت نشانه الاغ در زمین های صاف یک قبرستون است.
نشانه های گنجبا توجه به نشانه های دوره نشانه متفاوت است.

ولی سنگ قرمز و خاک قرمز از مهمترین آنهاست.این سنگ و خاک قرمز کجا می تواند باشد.به قسمت رو به رو الاغ توجه کنید جایی که درختان سن بالا هستن.خاک قرمز بوده و یا هر 7 قدمی یک سنگی می باشد که دفینه در آنجاست.

ممکن است در آنجا چند گنجینه وجود داشته باشد.باید دقت
تاکنون دقت کرده اید که برندها هم مانند انسان ها متولد می شوند ، پرورش پیدا می کنند، اوج می گیرند، سقوط می کنند و در نهایت می میرند و فراموش می شوند . بنابراین میتوان برای برند ها نیز شخصیت تعریف کرد. یک شخصیت رفتاری و قابل تکامل یافتن درست مثل انسان ها، این همان چیزی است که باعث ارتباط گرفتن مخاطبان و مشتریان با برندها میشود و از آن می توان برای رونق کسب و کار بهره جست،
در واقع یکی از مهمترین فاکتورها در شکل گیری یک برند موفق، شخصیت سازی برای

ثبت برند در غرب تهران
ثبت برند در غرب تهران یا ثبت علامت تجاری در غرب تهران یا همان آرم تجاری یکی از مهم ترین بخش های کاری برای یک فعالیت اقتصادی موثر و مفید است. بعد از ثبت شرکت در غرب تهران چنانچه میخواهید منحصر بفرد باشید و خود را به مشتریان و متقاضیان خد بیشتر بشناسانید بایستی ثبت برند انجام دهید. برای ثبت برند در غرب تهران باید در سامانه اداره مالکیت معنوی و صنعتی ثبت نام کنید و مدارک برند خود را به سازمان ارسال کنید و بعداز تائید کار
درباره برند:
NINA RICCI کمپانی طراحی مد و فشن توسط Maria Nina Ricci ایتالیایی و پسرش Robert در سال 1932 میلادی در شهر پاریس تأسیس شد. Nina طراحی لباس می کرد و Robert مدیریت کمپانی را بر عهده داشت. NINA RICCI در سال 1946 میلادی اولین عطر خود را با نام Coeur Joie تولید کرد. در سال 1954 میلادی رابرت مدیریت طراحی را به Jules francois Crahay بلژیکی سپرد و در سال 1963 میلادی با رفتن وی به کمپانی Lanvin بلافاصله Gerard Pipart  را جایگزین وی کرد که با فوت Nina Ricci در سال 1970 میلادی مدیریت کمپانی را بر ع
ثبت برند در غرب تهران یا ثبت علامت تجاری در غرب تهران یا همان آرم تجاری یکی از مهم ترین بخش های کاری برای یک فعالیت اقتصادی موثر و مفید است. بعد از ثبت شرکت در غرب تهران چنانچه میخواهید منحصر بفرد باشید و خود را به مشتریان و متقاضیان خد بیشتر بشناسانید بایستی ثبت برند انجام دهید. برای ثبت برند در غرب تهران باید در سامانه اداره مالکیت معنوی و صنعتی ثبت نام کنید و مدارک برند خود را به سازمان ارسال کنید و بعداز تائید کارشناسان برند شما به ثبت می
برند Essence در سال ۲۰۰۱ توسط Christina کارآفرینی شجاع که تصمیم داشت برند لوازم آرایشی و بهداشتی متفاوتی بسازد، تاسیس شد. هدف اصلی او داشتن برندی با کیفیت عالی و قیمت مناسب بود. این برند در سال ۲۰۰۲ برای اولین بار در کشور آلمان آغاز به کار کرد و برند شماره ۱ شناخته شد. پس از آن این برند در ۵۰ کشور دیگر نیز فروش خود را آغاز کرد. در سال ۲۰۰۸ برند Essence بالاخره راه خود را به آمریکا و نیویورک نیز باز کرد. در سال ۲۰۱۰ فروش محصولات Essence در آمریکای شمالی به ۱ میل
برند چیست؟
تعریف آن چیست؟
برند شخصی چیست؟
به راستی برند را چگونه تعریف کنیم؟
...
جدا از مباحث مفصل آکادمیک و علمی درباره برند‌
و آنچه کوین کلر Kevin Keller در کتاب معروف خودش Strategic Brand Management بیان نموده
...
در بحث برندسازی شخصی
من همیشه به یک موضوعی فکر می کنم
هر آدمی از مغزش بیشتر استفاده کنه، هر آدمی عمیق تر و انسانی تر فکر کنه، هر آدمی اندیشه های زیباتری داشته باشه، برندِ موفق تری خواهد شد
...
برندِ تو، میزان عقلانیت توست
۱. عاقلانه اینه که ابتدا به دیده اعتماد به هر شخص نگاه کرد و احترام...ولی وقتی اون اعتماد و احترام با دست خود طرف از بین رفت...
یا چشماتو میبندی و رد میشی و پاکش میکنی از زندگیت....
یا تا پدرش در نیاد و ثابت نکنه که عوض شده نمیبخشیش....
۲. تصور کن یه عمر مثل یه پرنده آزاد و رها باشی....یعد بری به یه مرد بله بگی که معتقده تصمیمای مهم رو مرد میگیره...اونه که تصمیم میگیره کجا زندگی کنید...اونه که تصمیم میگیره تو کار کنی یا نه....همه نگرانشن که نکنه توقعات مادی
پاورپوینت برند ساعت رولکس
دانلود پاورپوینت برند ساعت رولکس، در 42 اسلاید، همراه با تصاویر. برند رولکس یکی از برندهای معتبر وقدیمی تولید ساعت در سوئیس محسوب می‌شود که امروز خود را به ارزشمندترین برند ساعت در جهان تبدیل کرده است. در این اسلاید تاریخچه رولکس و فراز و نشیب های خاص شدن برند آن به مفصل توضیح داده شده است ..
پاورپوینت برند ساعت رولکس
دانلود پاورپوینت برند ساعت رولکس، در 42 اسلاید، همراه با تصاویر. برند رولکس یکی از برندهای معتبر وقدیمی تولید ساعت در سوئیس محسوب می‌شود که امروز خود را به ارزشمندترین برند ساعت در جهان تبدیل کرده است. در این اسلاید تاریخچه رولکس و فراز و نشیب های خاص شدن برند آن به مفصل توضیح داده شده است ..
اگر صاحب سبک ، حرفه ، شرکت یا محصولی هستید و به دنبال جذب مخاطبان بیشتر هستید ما می توانیم به شما کمک کنیم . طراحی لوگو بر اساس اصول برند سازی ، برند را معتبر تر نشان می دهد . لوگو بیانگر نمادین یک عبارت و یا القاگر یک مفهوم است بنابراین لوگوی شما طرحی به جا مانده در ذهن مخاطبان از برند شما است . افتخار ما ارائه خدمات به شما عزیزان است . اگر برای برند خود ارزش قائلید و مایلید که به برند خود هویت بصری ببخشید روی لینک زیر کلیک کنید :
www.instagram.com/nabzeghalam/
برند کینتیکس (kinetix) یک برند معروف ترکیه ای است که بیشترین فعالیت این شرکت در تولید کفش های ورزشی و کتانی است. به علت داشتن کیفیت بالا و در عین حال قیمت معقول تر نسبت به بقیه برندها دارای محبوبیت خاصی است. برند کینتیکس (kinetix)  نیز در تولید کیف و لباس های ورزش فعالیت دارد.
خرید و فروش کفش های کینتیکس 
فروشگاه البرزسل با 10 سال تجربه در ارائه تجهیزات پزشکی آماده همکاری و ارائه محصولات به صورت عمده به شما عزیزان می باشد .شما می توانید جهت اطلاع از قیمت و خرید روغن الاغ  به صورت عمده با شماره 09124664654 تماس حاصل فرمایید .ارسال سفارشات به سراسر ایران با کمترین و نازلترین قیمت ها

روغن الاغ چیست؟
روغن الاغ یا روغن خر یکی از روغن های حیوانی بی نظیر است که دارای خواص درمانی بی شماری می باشد .این روغن دارای طبع گرمی بوده و مصرف آن می تواند در موارد
معرفی پرفروش ترین محصولات برند زیندکو
معرفی برند زیندکو
برند ایتالیایی ZinDeco مجموعه‌ای از جواهرات نقره با سنگ‌های زیرکنیا Cubic Zirconia  است. این برند که سال‌ها با تولید جواهرات طلا فعالیت می‌کرد. در سال 2007، اقدام به توسعه برند خود با ارایه محصولات از جنس نقره استرلینگ 925 نمود.
تمرکز بر طراحی‌های خاص و منحصر به فرد، کیفیت بالای ساخت و نیز رضایت مشتری استراتژی اصلی این برند است.
محصولات برند زیندکو در سه گروه نقره بدون نگین، نقره با سنگ‌های زیر
الاغ حیوانی بارکش ، اما نه دیگر بارکشی تنها مزیت این حیوان چهار پا نیست امروز استفاده از شیر الاغ و همچنین فضولات این حیوان با عنوان عنبر نسارا در طب سنتی به قدری مورد توجه گرفته است که علاوه بر اینکه این حیوان را وارد حیطه دامداری کرده است بلکه محصولاتش جنبه صادراتی پیدا کرده و پرورش الاغ شیری به عنوان یک صنعت پر درآمد معرفی میشود.
پرورش الاغ شیری
برای شروع به پرورش الاغ جهت تهیه و استفاده از شیر آن دامپرور نیاز به اخذ مجوز داردو برای اخذ
امروز واسه امریه رفتیم و ظرفیتشون تکمیل بود، به چند جای دیگه ارجاع دادن الان. و واسه همین کافه نرفتم.
دیشب هم خوابم نبرد و اون 3 ساعت از کف رفت.
صفحه ی 400 طبل حلبی ام و کماکان راضی نیستم ازش. 400 صفحه ی دیگه هم مونده.
واسه فردا برنامه ای ندارم، حتی در این حد که: "مسواک بزنم، کتابو ادامه بدم" ...
الانم میخوام با یه ملاتونین برم به استقبال خواب.
بامداد نوزده تیر، یازده روز مانده به مرداد.
جنین لعنتی کثافت خر الاغ بوزینه بیشعور عوضی ************* 
هرچی فحشت بدم واست کمه خیلی ***** هستی
همه ازت مینالن
فیزیو هم که افتادم فقط خدا رو شکر که 0.8 واحد بیشتر نیست میتونم ترم بعد بردارم و خداروشکرتر که درسی مثه بیو با 1.9 واحد نیوفتادم و یا آناتومی با 2.2 واحد پاس کردنی ام وگرنه ترم بعد نمیشد بردارم بخاطر واحد زیاد
دعا کنید فقط دعا کنید جنین رو خوب بدم که حداقل آناتومیم ۱۶ بشه و مشروط نشم (بخاطر همینه که انقدر واسه جنین استرس دارم و سرمایه گذاری کردم
آنژیوپلاستی در اغلب موارد جایگزین جراحی قلب باز شده است. اگرچه در موارد کمتری هنوز جراحی، روش مؤثرتری است و باید کماکان به عنوان روش برتر به بیمار معرفی شود. البته آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی قابل انجام در یک جلسه می باشد.

ادامه مطلب
ثبت علامت تجاری

ثبت علامت تجاری یا همان ثبت برند مهمترین عامل در پیشرفت کسب و کار شما نام برده می شود.

شما با در دست داشتن مدارک اهراز هویت خود و برند مورد نظر با مراجعه به سازمان ثبت نماد و یا مراجع معتبر زیربط که امور ثبتی و حقوقی شما را انجام می دهند می توانید برند مورد نظر خور را انتخاب کنید .

انتخاب نام برند

انتخاب نام برند یکی از آن مرحله حساسی است که باید با دقت و تعمل و درایت به آن پرداخت .
انتخاب نام یک برند معروف و معتبر ساعت ها و
ثبت برند درکرج
یکی دیگر از فعالیت های موسسه همای راستین میهن در زمینه ثبت, مربوط به ثبت برند می باشد,موسسه همای راستین میهن یک موسسه متخصص و مجرب در زمینه ی ثبت برند در کرج  می باشد,شرکت ها و کارخانجات برای ثبت برند تجاری خود بایستی به یک موسسه معتبر و متخصص مراجه کنند تا برند خود را به صورت قانونی ثبت نمایند در این مقاله درباره برند و چگونگی ثبت برند توضیح داده می شود.
برند چیست؟
در ابتدا و قبل از توضیحات درباره ثبت برند , به معرفی برند می پردا
ارزش ویژه برند
هر ساله توسط موسسات معتبر جهانی در مورد برندهای مختلف بین المللی اندازه
گیری می‌شود اما در این میان این ارزش گذاری از دید مشتری از اهمیت بالایی
برای شرکت‏‌‌های برخوردار است، زیرا در نهایت موفقیت و ماندگاری آنها در
گرو مشتریان آنان است.با توجه به تفاو تهای فرهنگی، اجتماعی،
روانشناختی محیطی کشورهای مختلف در مطالعه حاضر به ارزیابی عوامل موثر بر
ارزش ویژه برند مبتنی بر نظر مصرف کننده که شامل عوامل قیمت، تبلیغات،
ترفیع،
در این بخش از سری مطالب وبلاگ انتخاب سنتر با معرفی کامل برند Daewoo همراه شما خواهیم بود تا بیش از پیش با این برند پرطرفدار در دنیای لوازم خانگی آشنا شوید.
یکی از بهترین ارائه‌دهندگان لوازم‌خانگی در سطح دنیا شرکت دوو می‌باشد. امروزه دوو به‌عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین و پرمصرف‌ترین محصولات لوازم‌خانگی در جهان شناخته ‌شده است. محصولات این شرکت در اکثر کشورها مورد استفاده قرار می‌گیرد و در کشور عزیزمان ایران نیز این برند، یک برند شناخ
یکی از مهمترین دلایل راه یافتن این برند به بازار ایران قیمت ارزان محصولات ایوولی
نسبت به سایر برند های شناخته شده است، البته دلیل اصلی این امر کاهش قدرت
خرید مصرف کنندگان است که سبب شده مشتریان برای رفع  نیاز های ضروری خود ،
بدون تحقیق و اطلاع کافی از کیفیت و اصالت کالا محصولات این برند که تولید
و مونتاژ آن در کشور چین انجام میگیرد را خریداری نمایند! البته این مطلب
به معنای بی کیفیت بودن محصولات ایوولی نیست چرا که قطعا سال ها زمان نیاز
اس
بی من چگونه رفت؟ مگر دوستم نداشت؟ 
آخر چه خواستم که دگر دوستم نداشت؟
آن اشک‌های شوق در آغازِ هر سلام 
آن خنده‌ها چه بود؟ اگر دوستم نداشت
آه ای دل صبورِ کماکان در انتظار! 
آه ای نگاه مانده به در! دوستم نداشت
کار رقیب بود که نامهربان من 
از روز دیدنش به نظر دوستم نداشت
من تا سحر به گریه و او تا سحر به خواب 
دردا که قدر خواب سحر دوستم نداشت... .
‌سجاد_سامانی
زندگی من خیلی پستی بلندی داره اونقدر که یه آن حس میکنی تو اوج قله‌ای و شاید لحظه‌ای بعد توی دره!!!
یه جایی، توی یه مقطع زمانی، پذیرفتم که زندگی من اینه و من نمی‌تونم بعضی واقعیات رو تغییر بدم ولی کماکان و ریز ریز تلاش می‌کنم... تهش به کجا می‌رسم خدا داند ولی الان حس میکنم توی یه بن بستم و دوباره باید دور بزنم!
سه شنبه تو کلاس ۴-۶ عصر فشار همکار جان افتاده بود و دانشجوها به دادش رسیده بودند که نخورده بود زمین
ناچار روزه شو شکسته بود 
من در حد پنج دقیقه تو اتاق دیدمش چون باید میرفتم کلاس ۶-٨
گفت اونم کلاس داره ولی با بچه های دکترا هست و تو همون اتاق گروه تشکیل میده
من رفتم کلاس و وقتی برگشتم نبود
بهش زنگ زدم که کجایی؟ میتونی رانندگی کنی؟ 
گفت زنگ زده همسرش اومده و در راه. درمانگاه هستند
سرم زده بود و فرداش که اومد حالش خیلی بهتر بود
می‌گفت روز قبلش که ر
گندم دیم در اسفاد قدیم
 تامین غذا در قدیم برای خانواده ها بسیار مشکل و پر زحمت بود . زندگی جهت بقا برای کسانی که حتی حاظر بودند یک روز پر مشقت کاری را سپری کنند در عوض لقمه نان روزمره شان تامین باشد .  زندگی با فرزند و خانواده که سختی خودش را در پی داشت .
طی روایات در سالهای قبل تر نان گندم نبود و مردم با نان ارزنی و جو اوقات خودشان را می گذراندند و انقدر مهم و با ارزش بود که همان را هم در بقچه و داخل چمدانی می گذاشتند . مثل اسناد و مدارکی که ا
مراحل ثبت برند در ایران
وقتی می‌خواهید برند خود را ثبت کنید باید مطمئن شوید که قبلا این برند به ثبت نرسیده باشد. استعلام برند این امکان را به شما می‌دهد که ببینید برند مورد نظر شما قبلا ثبت شده است یا خیر. در صورتی که این برند قبلا ثبت شده باشد، شما نمی‌توانید آن را ثبت کنید و درخواست ثبت برند شما رد می‌شود. سامانه استعلام ثبت برند در مرکز مالکیت معنوی، برندهای ثبت‌شده را به شما نشان خواهد داد.
مرکز مالکیت معنوی اداره‌ای‌ست که فعالیت‌ها
پاورپوینت برند دیور (Dior)
بهترین و کامل ترین پاورپوینت درباره تاریخچه و فراز و نشیب های برند لوکس دیور. برند دیور و خانه کریستین دیور نه تنها یکی از شرکت های بزرگ در عرصه طراحی مد مدرن به شمار می آید بلکه دارای تاریخچه ای غنی و طرح های بدون تاریخ انقضاست. این برند از همان روزهای ابتدای شکل گیری تا به امروز که در سطح جهانی ..
بعد از 40 سال نوستالژی نوجوانی
شرح در لینکدین
اینجا راه مالرو لاسم به نوا است
روزگاری ده ها قاطر الاغ و اسب اهالی و بارشان را جابجا می کردند
خرداد سال 59 اولین بار ییلاق مان را از کلاته بابا احمد به اشخرد لاسم تغییر دادیم
مرحوم
پدر از توانایی در سفر تنهایی به نوا پرسش و اطمینان دادم و او مسیر را
برایم دقیق تشریح و کلی سفارش که کنجکاوی نکنم و بیراهه نیازمایم و مواظب
بار الاغ باشم
سحرگاه پالن
الاغ را محکم تنگ یاسه بستم. خورجین با دو 20 لیتری و مخت
تحقیق برند ساعت رولکس
دانلود نحوه پیدایش و تاریخچه و فراز و نشیب های ساعت رولکس در این تحقیق گردآوری شده است. فراز و نشیب هایی ک رولکس را به عنوان برترین برند ساعت جهان برگزیده است. برند «رولکسRolex » و برند تابع آن «تودورTudor» ، طراح، تولیدکننده، و پخش کننده ساعت در سراسر دنیا هستند. این کمپانی در سال 1905 توسط ...
تحقیق برند ساعت رولکس
دانلود نحوه پیدایش و تاریخچه و فراز و نشیب های ساعت رولکس در این تحقیق گردآوری شده است. فراز و نشیب هایی ک رولکس را به عنوان برترین برند ساعت جهان برگزیده است. برند «رولکسRolex » و برند تابع آن «تودورTudor» ، طراح، تولیدکننده، و پخش کننده ساعت در سراسر دنیا هستند. این کمپانی در سال 1905 توسط ...
عبدالحسین زرین کوب  تنها نام استاد دانشگاه تهران، ادیب، تاریخ نویس  و منتقد ادبی نیست بلکه نام برندی است برای اهل کتاب. نام زرین کوب با شهرتی نیک آمیخته شده است و در میان اکثر کتابخوانها به  نیکنامی شهره است اما همین کافی است تا نام او تبدیل به یک برند تجاری شود. این برند شدن گرچه از جهاتی مایه‌ی خرسندی  است اما تالی فاسدی دارد که می‌تواند موجب تخریب نام نیک استاد شود. کتاب حدیث خوش سعدی که با برند زرین کوب منتشر شده است نمونه ای واضح از فرآ
گندم دیم در اسفاد قدیم
 تامین غذا در قدیم برای هر فرد و خانواده بسیار مشکل و پر زحمت بود . زندگی جهت بقا برای کسانی که حتی حاظر بودند یک روز پر مشقت کاری را سپری کنند در عوض لقمه نان روزمره شان محیا باشد .  زندگی با فرزند و خانواده که سختی خودش را در پی داشت .
طی روایات در سالهای قبل تر نان گندم نبود و مردم با نان ارزنی و جو اوقات خودشان را می گذراندند و انقدر مهم و با ارزش بود که همان را هم در بقچه و داخل چمدانی می گذاشتند . مثل اسناد و مدارکی
مراحل ثبت برند در ایران
وقتی می‌خواهید برند خود را ثبت کنید باید مطمئن شوید که قبلا این برند به ثبت نرسیده باشد. استعلام برند این امکان را به شما می‌دهد که ببینید برند مورد نظر شما قبلا ثبت شده است یا خیر. در صورتی که این برند قبلا ثبت شده باشد، شما نمی‌توانید آن را ثبت کنید و درخواست ثبت برند شما رد می‌شود. سامانه استعلام ثبت برند در مرکز مالکیت معنوی، برندهای ثبت‌شده را به شما نشان خواهد داد.
مرکز مالکیت معنوی اداره‌ای‌ست که فعالیت‌ها
برند دنیل کلین در سال 1973 تاسیس شد.اولین قدم
های دنیل کلین در ابتدای کار با شعار "مد برای همه" شروع شد.از روز اول
تاسیس تا امروزه،دنیل کلین به یک برند بسیار محبوب تبدیل شده و توجه بسیاری
از خریداران بین المللی در سراسر جهان را جلب کرده است.
وجه تمایز
این برند تنها به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب نیست،بلکه در کنار این ها
پیروی کردن از آخرین مد و فشن روز دنیا و ارائه بیش از 1000 مدل و 1000 رنگ
مختلف به مشتریان خود است.
هرچندکهدرفصلبهاریمکماکان
درباغچهیکغنچهنداریمکماکان
هرچندازآنحادثهعمریستگذشتاست 
درمخمصهیعشقدچاریمکماکان 
باریدنماجزضررسیلندارد 
ابریموامیداستنباریمکماکان 
همدرطلبِساحلوهمشوقْبهدریا
مابر‌سرامواجسواریمکماکان